OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO  KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO
OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO (ŚMIECIARKI) O DOPUSZCZALNEJ MASIE CAŁKOWITEJ PRZEKRACZAJĄCEJ 3,5 TONY

  1. Warunki zatrudnienia:

    Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w godzinach od 07:00-15:00.

  2. Wymagania:

    - wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe /średnie

Kandydata powinny cechować : sumienność, komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej , umiejętność rozwiązywania problemów.

  1. Podstawowy zakres obowiązków na zajmowanym stanowisku:

  • Prowadzenie i obsługa urządzeń powierzonego pojazdu.

  • Dbanie o powierzone pojazdy.

  • Załadunek i rozładunek kontenerów na nieczystości stałe.

  • Dbanie o należyty załadunek nieczystości oraz prawidłowe zabezpieczenie nieczystości do ich przewozu zgodnie z instrukcją transportu odpadów komunalnych.

  • Dbanie o należyty porządek oraz utrzymanie czystości przy kontenerach , sprzątanie miejsc po opróżnionych pojemnikach.

  • Obsługa urządzeń załadowczych przy śmieciarce.

  • Przestrzeganie przepisów o ruchu drogowym.

Nie jest wymagane doświadczenie branżowe.

Załączniki2 plik(i)